Zarezerwuj miejsce

48 730 900 992

Rezerwuj Online

Przewóz paczek

Przewóz paczek do Niemiec

Kursy pasażerskie to nie jedyne czym się zajmujemy. Naszym Klientom oferujemy również kompleksowy przewóz paczek do Niemiec oraz na trasie Polska-Belgia. Dostarczamy różnego rodzaju przesyłki – także wymagające delikatnego obchodzenia się z nimi. Dbamy o to, aby dotarły do adresata nienaruszone i z nieuszkodzoną zawartością. Gwarantujemy terminowość realizacji usług, jak również możliwość śledzenia całej trasy, jaką pokonuje pakunek.

Paczki do Niemiec – skorzystaj z przewodu busem

Wiele przesyłek udaje nam się dowieźć przy okazji – podczas kursów pasażerskich busem. Ponieważ działamy w systemie door to door adresaci otrzymują swoje paczki do rąk własnych – bez pośredników czy konieczności udawania się na pocztę lub do innego punktu odbioru w Niemczech. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie sprawdzające się zwłaszcza w przypadku starszych osób.

Już dziś skorzystaj z wygodnego przewozu paczek do Niemiec

Jeśli nie masz czasu nadać paczki na poczcie albo szukasz bardziej opłacalnego, bezpieczniejszego rozwiązania niż wysyłka firmą kurierską – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy atrakcyjny cennik realizacji dostaw i 100% satysfakcji – zarówno dla nadawcy, jak i adresata.