Zarezerwuj miejsce

48 730 900 992

Rezerwuj Online

Trasy i dni wyjazdów

Przewóz osóbBiałystok i okolice

Podróżujesz do pracy za granicą kilka lub kilkanaście razy w roku? A może szukasz tanich, a przy tym wygodnych sposobów na międzynarodową turystykę? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Do dyspozycji Pasażerów są komfortowe, nowoczesne busy prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. Sprawdź, w jakie dni wyruszają busy z Białegostoku, Olsztyna, Suwałk, Ostrołęki czy Augustowa do poszczególnych krajów. Przekonaj się, że warto postawić na specjalistów od przewozu osób!

 

Bavaria wyjazdy z Polski -  wtorek i piątek godziny ranne 

Bavaria wyjazdy z Niemiec - środy i soboty godziny ranne

Niemcy i Hoandia wyjazdy z Polski - wtorek, środa, piątek, sobota godziny ranno-południowe

Niemcy i Holandia wyjazdy do Polski - środa, czwartek, sobota, niedziela godziny ranno-południowe

Belgia wyjazdy z Polski - wtorek i piątek godziny ranno-południowe

Belgia wyjazdy do Polski - środa i sobota godziny ranno- południowe

*godziny wyjazdów mogą róznić się w zależnosci od lokalizacji i są podawane drogą telefoniczną indywidualnie

 

 

Profesjonalny przewóz osóbpodlaskie i inne województwa

Pasażerom podróżującym z województwa podlaskiego do Niemiec, Belgii i Holandii oferujemy bardzo atrakcyjny rozkład jazdy. Jako specjaliści od przewozu osób wyruszamy między innymi do Bawarii – wyjazdy do tego niemieckiego regionu odbywają się w godzinach porannych we wtorki oraz piątki. Tę samą trasę w drugą stronę rozpoczynamy w środy i soboty. Podróżuj bezpiecznie, tanio, a przy tym w komfortowych warunkach. Sprawdź godziny odjazdów z Białegostoku, Olsztyna, Suwałk, Ostrołęki bądź Augustowa.

Wyjazdy do Niemiec i Holandii

Podróżowanie busem po Europie jest nie tylko stosunkowo tanim sposobem na zagraniczne wyjazdy. To także połączenie wygody z bezpieczeństwem, ponieważ w porównaniu z innymi środkami transportu (na przykład samolotem czy pociągiem), przewozy osób samochodem cechuje najwięcej zalet. Na pokładzie wraz z Tobą będzie zaledwie kilku innych pasażerów, dlatego możesz zapomnieć o chaotycznej, a nawet hałaśliwej atmosferze charakterystycznej dla tanich linii lotniczych. Sprawdź, w jakie dni wyjeżdżają busy z Białegostoku do takich państw jak Niemcy, Belgia lub Holandia!

Przewóz osóbOlsztyn i inne miasta

Nasze busy z różnych lokalizacji wyruszają w różne dni tygodnia, dzięki czemu trasy są optymalne zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Wyjazdy do Niemiec oraz Holandii odbywają się na przykład we wtorki, środy, piątki, a także soboty. Godziny startu z poszczególnych miejscowości mogą ulegać zmianom, dlatego dokładne informacje przekazujemy bliżej terminu podróży. Busy wyruszające w drogę powrotną do Polski z Niemiec i Holandii natomiast startują w środy, czwartki, soboty oraz niedziele.

Komfortowy i bezpieczny przewóz osóbSuwałki oraz okolice

Specjalizując się w przewozie osób, oferujemy także obsługę trasy z Polski do Belgii – busy startują we wtorki i piątki, a drogę powrotną rozpoczynają w środy oraz soboty. Pasażerów z takich miast jak Białystok dowozimy do wielu zagranicznych miejscowości, w tym między innymi do Frankfurtu nad Odrą, Berlina, Magdeburga, Hanoweru, Brunszwika, Hamburga, Dortmundu, Dusseldorfu, Kolonii, Bonn i nie tylko. Chcesz w bezpieczny sposób dostać się do niemieckiego, holenderskiego lub belgijskiego miasta, ale nie chcesz przepłacać? Nie lubisz podróżować samolotami tanich linii lotniczych? A może cenisz sobie komfort jazdy w kameralnym gronie pasażerów? Sprawdź, w jakie dni wyruszają nasze busy i zarezerwuj miejsce na wybraną trasę!

 

Obrazek główny